Posjeta predstavnika naše škole Gröndalsskolan Värnamo

Učenice naše škole Adna Brkić i Anđela Jeleč s ravnateljicom škole Nadom Bačić i socijalnom pedagoginjom Ružicom Orkić posjetili su Gröndalsskolan  Värnamo (Švedska).

 

 

 

 

 

 

 

 

Cilj posjete je bio nastavak započete suradnje na definiranju novog projekta prema fondovima Europske unije. Posjete je bila upriličena u vremenu 1.-5.4.2019. god. Domaćini su za svoje goste pripremili niz aktivnosti: posjeta srednjoj školi učenika s poteškoćama, obilazak osnovne škole koju pohađaju učenici s težim poteškoćama, svakodnevne posjete nastavi, posjeta izložbi „100 godina Sarajeva“ koja je bila upriličena u Kulturnom centru.
Uzvratni posjet očekujemo u rujnu mjesecu kad planiramo  završiti aktivnosti oko rada na pripremi projektne dokumentacije.